• En yeniler

  21 Adet Blogger Teması 2015 Sizlerle

  Blogspot üzerindeki bloglar arttıkça, blogger’ın kalitesi de artıyor. Daha fazla ücretsiz blogger temaları görüyoruz. Blogger’ı kullandığım ilk CMS olarak hatırlıyorum. Daha sonra başka sistemlere geçiş yaptım. Bunun nedeni de diğer sistemlerin farklı kolaylıklar sunması idi. Genelde ücretli temalarının Lite denilen ve bazı özellikleri kısıtlanmış hallerini sizlere ücretsiz sunarlardı. Bu da biz yeni kullanıcıları her zaman cezbeder.
  Sizlere ücretsiz blogger temaları listeleyeceğim.
  Çoğunluğu yeni yayınlanmış blogger temaları, oldukça kaliteli. Eskiden blogger temaları bu kadar fazla değildi. Ve herkes kendi temasını yapmak zorundaydı.
  Gelişen teknoloji sayesinde artık istediğiniz kalite ve tasarımda ücretsiz blogger temaları bulabilirsiniz.

  Klarity Personal Blog

  Beyaz ve temiz bir tema olan Klarity, ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Responsive ve tek sütun tasarıma sahip.
  klarity

  BlogMag

  Bu modern görünümlü tema sayesinde haber/magazin sitesi kurabilirsiniz. Mobil cihazlar için optimize edilmiş olan BlogMag teması, oldukça güzel yazıtiplerine sahip.
  blogmag

  Loveria Fashion

  Pembe bir tema olan Loveria Fashin tam modacılara uygun bir tema. Responsive ve iki sütunlu tasarımı ile mobil cihazlar ile uyumlu.
  loveria

  Addiction Minimal

  Addiction; fantastik tasarıma sahip, blog deneyimini basit olduğu kadar benzersiz hale getiriyor. Minimal tasarıma sahip olan Addiction sayesinde blogunuz tabletlerde bile güzel gözükecek.
  addiction-blog

  Sora Article

  Kişisel blogger teması olarak kullanabileceğiniz bir tema olan Sora Article ile makalelerinizi güzelce yayınlayabilirsiniz. Öne çıkarılan görsel desteği sayesinde anasayfanız çok güzel gözükecek.
  sora-blog

  Perk Misty

  Responsive ve çok amaçlı bir kullanıma sahip Perk Misty ile modern bir temaya kavuşacaksınız. Lite versiyonu ile gelen Perk Misty ile başlangıç seviyesinde bir blog tasarımına sahip olacaksınız.
  perk-misty

  Confit

  2 sütunlu ve arkaplan resim desteğine sahip bu tema sayesinde blogunuz daha canlı gözükecek. Responsive tasarımı sayesinde tablet ve telefonlarınızda görüntü bozulması olmadan görüntülenebilir.
  Confit

  Gagism

  9gag internet sitesinin tasarımından esinlenerek yapılmış olan Gagism’i ücretsiz indirebilirsiniz. Responsive ve 3 sütunlu tasarıma sahip.
  gag-style

  DeliveryLite

  themejunkie tarafından tasarlanmış olan WordPress teması olan Delivery, newbloggerthemes tarafından blogger temaları arasına katılıyor. 3 sütunlu tasarımı sayesinde sitenizde ekstra bilgilere yer verebilirsiniz.
  Delivery-Lite

  Sorbet

  WordPress hexa adlı temadan esinlenerek yapılmış bir tema. Temiz bir responsive tasarıma sahip. Kullanılan yazı tipleri oldukça güzel.
  Sorbet-Blogger

  HaletanisLux

  Magazin tarzı bir tasarıma sahip olan HaletanisLux; sosyal medya ikonları, responsive dizaynı ile temiz bir tema.
  HaletanisLux

  Dieting

  Slider’a sahip olan bu tema, responsive tasarımı sayesinde mobil cihazlarınızda da düzgün görüntülenecek.
  Dieting-Template

  SkyBlue

  SkyBlue; ücretsiz, 1 sütun ve responsive tasarıma sahip galeri stilinde bir tema. Yuvarlak köşeli tasarımıyla özel bir tema.
  SkyBlue

  Siren Free

  xml tarzı bir blogger teması olan Siren Free, introya sahip.
  Siren

  Chalkboard

  Klasik kara tahta tasarımına sahip bu tema ile eski günleri hatırlayacaksınız.
  Classic-Chalkboard

  Plazify

  Tamamı responsive olan Plazify, 2 adet sağlı sollu sütuna sahip. Çoğunluğu beyaz renk olan tema, temiz bir tasarıma sahip.
  Plazify

  NewsMagazine

  Sağlı sollu 2 adet sütuna sahip tema, 3 sütunlu tasarıma sahip. Çoğunluğu beyaz renk olan tema da siyah, gri ve mavi renkler de mevcut.
  NewsMagazine

   TechMatters

  Teknoloji blogunuz için 2 sütunlu iyi bir seçim olacaktır.
  TechMatters

  Sentify

  Ajanslar, portfolyo, blog ve daha fazlası. Tüm işlerinize uygun bir tasarıma sahip Sentify, HTML5 ve CSS3 ile geliştirilmiş.
  Sentify

  RoadRunner

  Geniş bir tema olan RoadRunner, fazladan reklam alanı kullanan bloggerlar için tasarlanmış.
  RoadRunner

  Tech Blog

  Tamamıyla teknoloji bloglarına özel olarak yayınlanan bu temada alt kısımda bulunan menü kısmı beni cezbetti.
  Tech-Shadow

  Hiç yorum yok

  Post Bottom Ad